o. Jose Maniparambil poprowadzi majową Ewangelizacje na Barce

o. Jose Maniparambil poprowadzi majową Ewangelizacje na Barce

23 maja (czwartek) na Barce Aquarius obok Jubilatu i Mostu Dębnickiego będzie miała miejsce kolejna edycja Ewangelizacji na Barce, a poprowadzi ją o. Jose Maniparambil.

Ojciec Jose Antonio Maniparambil urodził się w 1964 roku w Parapukkarze, jako siódmy syn Anthony’ego i Mariyam. Jest księdzem katolickim diecezji Irinjalakuda w stanie Kerala. Uzyskał tytuł doktora nauk biblijnych na Papieskim Instytucie św. Piotra w Bangalore. Obecnie jest profesorem biblistyki w Teras Vidyapeetha w Bangalore, prowadzi seminarium z teologii kontekstualnej i misyjnej. O. Jose Maniparambil głosi rekolekcje i konferencje dla księży, sióstr zakonnych oraz dla świeckich w Indiach i za granicą, m.in. w Ulm i Berlinie w Niemczech, Paryżu i Annecy we Francji , Valladolid w Hiszpanii, Wiedniu w Austrii i w prawie wszystkich stanach Indii. Prowadził międzynarodowe seminarium Młodzieży Jezusa we Włoszech. Jest on też dyrektorem i założycielem Biblia Publications – wydawnictw promujących książki biblijne, eklezjologiczne i o duchowości (www.biblia.in). Wziął udział w filmie „Nurunguvettangal” (’klejnoty światła’), wybranym na Festiwal Filmowy w Niepokalanowie.

Na spotkanie można zapisać się przez stronę Radia Pallotti.FM, klikając w zakładkę EWANGELIZACJA NA BARCE. Tam znajdują się wszelkie informacje nt. spotkania.  

Misericoridia partnerem wydarzenia
Comments are closed.